JARTOM REAL ESTATE

JARTOM REAL ESTATE to wiodąca firma doradcza działająca na rynku nowoczesnych, nieruchomości komercyjnych o charakterze magazynowym i przemysłowym.
- Od 1992 roku specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
- Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje.
- Pomagamy w finalizacji transakcji.
- Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W naszej ofercie znajdziesz także chłodnie i grunty.

o-nas
JARTOM Real Estate spodziewa się powtórzyć w 2018 roku sukces z lat poprzednich, w których udało się jej aktywnie uczestniczyć przy transakcjach dotyczących hal o powierzchni ponad 400 000 mkw. dla wielu znanych marek, takich jak: Modecom, Huhtamaki, Indeco, Nowe, Media Expert, Teoma, LEK Polska z grupy SANDOZ, Agata Meble, M&M, GM Records, Jaguar, Media Markt, Merlin.pl, Międzynarodowe Targi Polska, Navo, UNICEF, Schrack, Tarkett i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Transakcje JARTOM Real Estate dotyczyły czołowych deweloperów, a w tym: Prologis, Segro, MLP, CA Immo i Panattoni.
Wieloletnie doświadczenie w działalności związanej z nieruchomościami, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami. Nasze atuty to: skuteczność, solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność. Poniżej przykłady firm dla których znaleźliśmy nowe magazyny lub hale produkcyjne: